Náš web používá ke zlepšení použitelnosti a analýze návštěvnosti soubory cookies.
SouhlasímNesouhlasím

Obklopujeme se pouze profesionály

Pro dosažení nejvyšší kvality, našeho konceptu komplexní péče a hlavně Vaší největší spokojenosti je pro nás klíčové obklopovat se a spolupracovat pouze takovými, jakými sami chceme být – tedy profesionály s komplexním přístupem.
Mezioborová spolupráceLaboratořeOrtodontistéPečují o nás

Mezioborová spolupráce

Pediatrie NMNM

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost přímo vedle našeho centra zapadá do našeho konceptu komplexní péče s využitím moderních poznatků a technologií.
Je zároveň jedno z mála akreditovaných pracovišť pro postgraduální vzdělávání tohoto oboru na Vysočině.
Dozvědět se více

Zubní laboratoře

Laboratoř Kateřiny Filipové

U paní Filipové zhotovujeme fixní práce a práce nesené implantáty. Naprostá preciznost jejích prací se zakládá mimo jiné na letité zkušenosti laboratoře, tisících zhotovených protetických výrobků a kontrole prací pod mikroskopem.

Lab Daniel's

Laboratoř Daniela Prušvice se zaměřuje na bezkovové celokeramické práce, především frézované celokeramické práce ze Zirkonu. S laboratoří spolupracujeme při výrobě celokeramických korunek, můstků a adhezivních můstků.
Dozvědět se více

Forejtek Dental Lab

Laboratoř Tomáše Forejtka patří mezi absolutní špičku mezi zubními techniky České republice. Klade důraz na přesnou práci a každé práci venuje výrazně více času a odhodlání. S laboratoří zhotovujeme rozsáhlé práce - hybridní náhrady nesené implantáty, Branemarkovy můstky nebo vysoce estetické celokeramické práce.
Dozvědět se více

Laboratoř Hany Němcové

U paní Němcové zhotovujeme většinu našich prací, zejména pak všechny práce nesené implantáty. Preciznost jejích prací se zakládá mimo jiné i na použití moderních technologií v čele s digitálním skenováním a kontrole prací pod mikroskopem.

Laboratoř Hany Žákové

S paní Žákovou udržujeme dlouholetou spolupráci v oblasti snímací i fixní protetiky. Preciznost jejích prací se opírá o moderní technologie v čele se skenováním prací a jejich frézování ve frézovacím centru.

Ortodontisté

MUDr. Martin Kotas, Ph.D.

Komplexní ortodontické vady vyžadují velmi složitou naprosto přesnou přípravu a spolupráci ortofaciálního chirurga a ortodontisty. V takových případech spolupracujeme výhradně s MUDr. Kotasem a MUDr. et MUDr. Ondřejem Liberdou, Ph.D. z FN Brno.
Dozvědět se více

MDDr. Michal Šír

Pan doktor Šír působí v Chrudimi nově od září 2022. Dlouhá léta působil ve stomatologickém centru STOMMA pod vedením špičkového ortodontisty Ivo Marka, Ph.D.
info@mm-ortho.cz

MUDr. Inessa Dospíšilová

S paní doktorkou Dospíšilovou řešíme většinu našich ortodontických pacientů. Její pracoviště naleznete ve Velké Bíteši a Brně.
Dozvědět se více

MUDr. Ivo Marek, Ph.D.

S MUDr. Markem řešíme především složité vady včetně zařazení retinovaných zubů a chcete-li špičkovou péči od specialisty s celorepublikovou působností, můžeme jedině doporučit.
Dříve průkopník v ČR a nyní specialista na neviditelná rovnátka Invisalign.
Dozvědět se více

Pečují o nás

Fischer Dental

S panem Fisherem, který v ČR oficiálně zastupuje společnost Planmeca OY, spolupracujeme již od roku 2014 a s každým rokem naši spolupráci upevňujeme.
Jenom díky němu a jeho týmu jsme zatím neměli jediný den, kdy bychom museli zavřít z důvodu technické závady.
Dozvědět se více