Náš web používá ke zlepšení použitelnosti a analýze návštěvnosti soubory cookies.
SouhlasímNesouhlasím

Moderní zázemím pro Vás i naše lékaře

Naše nové stomatologické centrum je plně klimatizované pro Vaše pohodlí a špičkově vybavené, aby Vám naši lékaři mohli poskytnout tu nejlepší péči.

Nahlédněte k nám...
Prostory pro pacientyOrdinaceChirurgická ordinace s odpočívárnou

Prostory pro pacienty

Naše bezbariérová budova Vám nabídne moderní, klimatizované a čisté prostory, a to včetně toalet, které naleznete v hned vedle čekárny.

Ordinace

V našem stomatologickém centru naleznete 4 plně vybavené ordinace.
Každá se pyšní pohodlným křeslem Planmeca vybaveným monitorem a intraorální kamerou i rentgenem. Díky této kombinaci Vám můžeme snadno a srozumitelně objasnit vaše otázky, nadcházející zákrok nebo jak se správně starat o Váš nový úsměv.

Chirurgická ordinace s odpočívárnou

Stomatochirurgie je naší vášní a specialitou. Proto jsme na ni odpovídajícně vybaveni.
K dispozici máme stomatochirurgickou ordinaci vybavenou pro provádění od jednoduchých až po komplikované stomatochirurgické výkony. Díky tomu jsme Vám schopni vytrhnout osmičku, ale také zavést implantát do problematického terénu. Vše pod jednou střechou.
Zároveň jsme si vědomi, že mnoho z Vás má z podobných zákroků strach, a proto nabízíme ošetření v analgosedaci, na kterou je naše centrum plně vybaveno, včetně odpočívárny, abyste se mohli cítit komfortně a bezpečně v průběhu výkonu i po něm.