Náš web používá ke zlepšení použitelnosti a analýze návštěvnosti soubory cookies.
SouhlasímNesouhlasím

Moderní zázemím pro Vás i naše lékaře

Naše nové stomatologické centrum je plně klimatizované pro Vaše pohodlí a špičkově vybavené, aby Vám naši lékaři mohli poskytnout tu nejlepší péči.

Naleznete u nás celkem 7 ordinací.


Nahlédněte k nám...
Prostory pro pacientyKonzervační ordinaceHygienické ordinaceChirurgická ordinace s odpočívárnouKonzultační ordinace

Prostory pro pacienty

Naše bezbariérová budova Vám nabídne moderní, klimatizované a čisté prostory. Pro Vaše pohodlí máme samostatnou recepci a samozřejmostí jsou toalety hned vedle čekárny.

Ordinace konzervačního zubního lékařství

Naše 3 konzervační ordinace se pyšní pohodlným křeslem Planmeca vybaveným monitorem, operačním mikroskopem pro precizní provedení výkonů, intraorální kamerou a rentgenem.

Díky této kombinaci Vám můžeme nejen zaručit kvalitní ošetření, ale také snadno a srozumitelně objasnit vaše otázky, nadcházející zákrok nebo jak se správně starat o Váš nový úsměv.

Ordinace dentální hygieny

Naše 2 ordinace pro dentální hygienu se pyšní pohodlným křeslem Planmeca vybaveným monitorem a intraorální kamerou.

Díky této kombinaci Vám můžeme snadno a srozumitelně objasnit vaše otázky, nadcházející zákrok a jak se správně starat o Váš úsměv.

Konzultační ordinace

Naplánovat správnou léčbu a vysvětlit Vám všechny její aspekty je pro nás velice důležité. Proto máme vyhrazenou ordinaci právě pro tento účel. Pyšní se pohodlným křeslem Planmeca vybaveným monitorem a intraorální kamerou, díky čemuž Vám můžeme snadno a srozumitelně objasnit vaše otázky, nadcházející zákrok nebo jak se správně starat o Váš nový úsměv.

Chirurgická ordinace s odpočívárnou

Stomatochirurgie je naší vášní a specialitou. Proto jsme na ni odpovídajícně vybaveni.

K dispozici máme stomatochirurgickou ordinaci s operačním mikroskopem vybavenou pro provádění od jednoduchých až po komplikované stomatochirurgické výkony. Díky tomu jsme Vám schopni vytrhnout osmičku, ale také zavést implantát do problematického terénu. Vše pod jednou střechou.

Zároveň jsme si vědomi, že mnoho z Vás má z podobných zákroků strach, a proto nabízíme ošetření v analgosedaci, na kterou je naše centrum plně vybaveno, včetně odpočívárny, abyste se mohli cítit komfortně a bezpečně v průběhu výkonu i po něm.