Náš web používá ke zlepšení použitelnosti a analýze návštěvnosti soubory cookies.
SouhlasímNesouhlasím

Alsa

Organizace sdružující pacienty a profesionály se zájmem o ALS – amyotrofickou laterální sklerózu, která postupně okrádá nemocné o všechny pohyby těla.

Jedná se o unikátní projekt, jehož posláním je pomáhat pacientům poradenstvím, konzultacemi vhodných terapií, vytvořením specializované půjčovny pomůcek, rekondičními pobyty, výjezdy specialistů do domovů nemocných aj.
Více o Alsa

DEBRA ČR

Pacientská organizace, která pomáhá usnadnit život lidem s tzv. nemocí motýlích křídel. Kůže takový lidí je velice jemná, citlivá a lehce zranitelná a to, co zdraví lidé berou jako normální dotek způsobuje nemocným bolestivé puchýře a dlouhé hojení.

DEBRA ČR poskytuje odborné poradenství, šíří informace o nemoci a možnostech léčby a propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR.
Více o DEBRA ČR

Helppes

Helppes je organizace jejímž posláním je pomocí speciálně vycvičených psů integrovat osoby se zdravotním postižením do společnosti a kolektivu, jejich návrat do aktivního života, zařazení do vzdělávacího či pracovního procesu, rozšíření možností při sebeobsluze, získání větší soběstačnosti, nezávislosti, sebevědomí, svobody a bezpečí.
Více o Helppes
Alsa DEBRA ČR Helppes
Alsa logo DEBRA ČR logo HelpPes logo